Rejs Statkiem w Bodrum

Rejs statkiem w Bodrum. Rejs drewnianym statkiem gulet po zatokach w Bodrum Turcja

Rejs statkiem w Bodrum. Błękitny rejs

Rejs statkiem, to najbardziej popularna wycieczka wsród turystów spędzających swoje wakacje w Bodrum. Relaksujący dzień spędzony na pokładzie drewnianego statku, zwanego Gulet. Lazurowy kolor wody i gwarancja pogody skusi na rejs każdego. Turkusowe zatoczki, skaliste wybrzeże, niezapomniane widoki czyli kilkugodzinna sielanka na wodach Morza Egejskiego. Rejs statkiem daje możliwość podziwiania lini brzegowej Bodrum od strony morza. Jest to idealna wyprawa dla amatorów pływania i opalania się.
W czasie rejsu statek cumuje w krystalicznie czystych zatoczkach, gdzie można poskakać do wody i posnurkować. W niektórych miejscach bardzo często można zobaczyć ryby. Dla osób stroniących od głębokiej wody jest godzinna przerwa na piaszczystej plaży. Na górnym pokładzie statku znajdują się materace. Można tutaj skorzystać z kąpieli słonecznych. Na dolnym pokładzie są stoły i ławki, dla osób szukających schronienia w cieniu. W czasie rejsu na pokładzie podany jest obiad. W barze na dolnym pokładzie, dostępne są także wszelkie napoje. Rejs statkiem, to bardzo relaksująca wycieczka polecana każdemu niezależnie od wieku.

OSOBA DOROSŁA

18 €

ALL INCLUSIVE SOFT

DZIECI 7-12 LAT

9 €

ALL INCLUSIVE SOFT

DZIECI 0-6 LAT

BEZPŁATNIE

ALL INCLUSIVE SOFT

SZCZEGÓŁY WYCIECZKI REJS STATKIEM

Błękitny Rejs statkiem w Bodrum.Wycieczka statkiem z Bodrum.W czasie rejsu statek cumuje w krystalicznie czystych zatoczkach , gdzie można poskakać do wody i ponurkować.

Rejs Statkiem w Bodrum • Błękitny rejs

Codziennie

WLICZONE W CENĘ

 ■   ALL INCL. SOFT »» Napoje soft i Obiad

WARTO ZABRAĆ

 ■   Strój kąpielowy i ręcznik

 ■   Maskę i okularki do nurkowania

 ■   Pieniądze

MAPA REJSU STATKIEM

PROMOCJA

Wykupując wycieczkę Rejs Statkiem!
HAMAM WERSJA STANDARD

(sauna, peeling, piana i transfer)
otrzymają państwo
GRATIS

WIęCEJ
WIęCEJ

Więcej wycieczek z Bodrum

Rejs na Kos z Bodrum
Wycieczka Efez z Bodrum
Wycieczka Dalyan z Bodrum