widok z lotu ptaka na łódź podczas rejsu

Rejs Statkiem w Bodrum

Rejs statkiem po zatokach w Bodrum

Rejs statkiem w Bodrum, Błękitny rejs

Rejs statkiem w Bodrum, to najbardziej popularna wycieczka wsród turystów spędzających swoje wakacje w Bodrum. Relaksujący dzień spędzony na pokładzie drewnianego statku, zwanego Gulet. Lazurowy kolor wody i gwarancja pogody skusi na rejs każdego. Turkusowe zatoczki, skaliste wybrzeże, niezapomniane widoki czyli kilkugodzinna sielanka na wodach Morza Egejskiego. Rejs statkiem daje możliwość podziwiania lini brzegowej Bodrum od strony morza. Jest to idealna wyprawa dla amatorów pływania i opalania się .W czasie rejsu statek cumuje w krystalicznie czystych zatoczkach, gdzie można poskakać do wody i posnurkować. W niektórych miejscach bardzo często można zobaczyć ryby. Na górnym pokładzie statku znajdują się materace. Można tutaj skorzystać z kąpieli słonecznych. Na dolnym pokładzie są stoły i ławki, dla osób szukających schronienia w cieniu. W czasie rejsu na pokładzie statku podany jest obiad. Rejs statkiem, to bardzo relaksująca wycieczka polecana każdemu niezależnie od wieku.

OSOBA DOROSŁA

25 €

DZIECI 7-12 LAT

13 €

DZIECI 0-6 LAT

BEZPŁATNIE

SZCZEGÓŁY WYCIECZKI
REJS STATKIEM

Błękitny Rejs statkiem w Bodrum.Wycieczka statkiem z Bodrum.W czasie rejsu statek cumuje w krystalicznie czystych zatoczkach , gdzie można poskakać do wody i ponurkować.

Błękitny rejs

Codziennie

 • Obiad

 • Wszelkie napoje

 • Strój kąpielowy i ręcznik

 • Maskę i okularki do nurkowania

 • Pieniądze

Opinie Naszych Klientów

Opinia dotyczy: Rejs statkiem w Bodrum, Błękitny rejs. Kontakt z Panią Dorotą (plus za ciekawostki na temat kraju i regionu), organizacja transportu (dowiezienie do statku i transport powrotny) na najwyższym poziomie. Dobry posiłek na statku w cenie rejsu, wrażenia nie do opisania. Polecam!
Maciej POSOR, Google komentarz
W dniu dzisiejszym mieliśmy przyjemność skorzystać z wycieczki “Błekitny rejs” i polecamy każdemu! Super organizacja, super kontakt, Pani Dorota jest bardzo sympatyczna, mega profesjonalna i oby każdy kontakt przy rezerwacji wycieczki fakultatywnej był taki jak my mieliśmy. Pracowałam w branży turystycznej 10 lat i dzisiejsza wycieczka była dla nas ogromną przyjemnością. Serdecznie pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję, że chciało się Pani Dorocie zorganizować dla nas prywatny transef :)
Karolina ŁUCZAK, Google komentarz
Kapitalna zabawa na pięknej i komfortowej łodzi. Bardzo dziękujemy za stworzenie wakacyjnej atmosfery i polecamy z całego serca ❤️
Anna SKOCZEK, Facebook

Skontaktuj się z nami
przez formularz …

Odpowiemy na nurtujące Państwa pytania
Udzielimy szczegółowych informacji
Dokonamy rezerwacji

Wypełnij i wyślij Formularz.
Odpowiemy w jak najkrótszym czasie.

  PROMOCJA

  Wykupując jedną wycieczkę ! Drugą
  HAMAM WERSJA STANDARD

  (sauna, peeling, piana i transfer)
  otrzymają państwo
  GRATIS