KLS VOYAGES POLSKIE BIURO PODRÓŻY BODRUM

KLS VOYAGES POLSKIE BIURO PODRÓŻY BODRUM

powstało w 1995 roku. Od ponad 20 lat zajmujemy się organizowaniem wycieczek fakultatywnych, na terenie Turcji

Dorota.KLS Voyages polskie biuro podróży Bodrum Turcja

KLS Voyages polskie biuro podróży jest jednym z najdłużej prosperujących biur podróży na półwyspie Bodrum. Siedzibę swoją mamy w Gumbet-Bodrum. Posiadamy duże doświadczenie w branży turystycznej i licencjonowany personel. Oferujemy szeroką gamę wycieczek fakultatywnych z myślą o turystach pragnących aktywny wypoczynek, a także dla tych mniej aktywnych.

KLS VOYAGES polskie biuro podróży jest członkiem Tureckiej İzby Turystycznej (TURSAB)

KLS VOYAGES POLSKIE BIURO PODRÓŻY

Dorota i Yusuf.KLS Voyages polskie biuro podróży Bodrum Turcja.

Posiadamy najwyższą kategorię biura podróży “A”, która upoważnia do samodzielnego organizowania wycieczek fakultatywnych na terenie całej Turcji. Nasz numer rejestracji w Tureckiej Izbie Turystycznej to 3047.
Oferta nasza jest przeznaczona dla turystów wypoczywających na wakacjach w Bodrum, a w szczególności dla turystów z Polski. Podróżując z nami każdy turysta jest dodatkowo ubezpieczony. Proszę pamiętać, że ubezpieczenie wykupione przez Państwa w Polsce, obowiązuje na terenie całej Turcji, niezależnie od tego z kim Państwo podróżują. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i skorzystania z usług naszego biura KLS VOYAGES.

Naszą ideą

jest dotarcie do jak najwiekszej grupy turystów przyjeżdżających na wakacje do Turcji. Pragniemy zapoznać Państwa z kulturą Turecką, jej historią, tradycjami i obyczajami. Zatrudniamy przewodników o wysokiej kulturze osobistej, którzy w jak najlepszy sposób potrafią przekazać Państwu swoją wiedzę na temat kultury Tureckiej.

Kani.KLS Voyages polskie biuro podróży Bodrum Turcja.

W ciągu 20 lat naszej działalności zdobyliśmy duże doświadczenie. Staramy się maksymalnie wykorzystać je przy organizacji imprez wycieczkowych dla naszych klientów. Dla Państwa wygody podróży, na wycieczkach są konfortowe i klimatyzowane autokary. Uważamy, że korzystając z naszej oferty i usług będą Państwo mile wspominać swój pobyt w Bodrum.

Recenzje naszych klientów

Rewelacyjne wycieczki tańsze o 50% niż u rezydenta, a program dokładnie taki sam, a może i lepszy. Bardzo profesjonalne biuro pod każdym względem. Gdy zostawiłam telefon w autokarze i zorientowałam się dopiero na drugi dzień, że go nie mam to pani z biura odnalazła go i na drugi dzień przywiozła do mojego hotelu. Bardzo uczciwi i serdeczni ludzie. Polecam jak najbardziej.

Edyta Kruczyk, ► Facebook

Image biura KLS Voyages to rzetelność i pełen profesjonalizm zarówno w organizacji wycieczek jak i w samym podejściu czysto ludzkim do klientów tego biura. Wspaniałe podejście do każdej kwestii i bardzo dobry kontakt zarówno tam na miejscu jak i przed wyjazdem z kraju z p.Dorotą. Maestria smaku. Pozdrawiam i równie gorąco polecam.

Mirosław Cimoch, ► Trip Advisor

Dziękujemy bardzo za moc wrażeń i atrakcji podczas wycieczek z Państwa biurem. Dzięki nim pobyt w Turcji zaowocował wspaniałymi wspomnieniami i wieloma ciekawymi zdjęciami. Organizacja bardzo sprawna i profesjonalna, busy punktualne, sympatyczni i kompetentni przewodnicy, a to wszystko w bardzo dobrej cenie. Jesteśmy również wdzięczni za wyrozumiałość, elastyczność i sprawny kontakt mailowy. Polecam wszystkim, którzy jeszcze się wahają.

Natalia Wojciechowska, Facebook

Chcieli byśmy Pani Dorocie bardzo podziekowac za zorganizowanie naszych wycieczek. Łaznia Turecka – rewelacja • Delfinarium – super show z delfinami i fokami • Dalyan – swietna przeprawa lodzia (kapiel w blocie, oglądanie grobowcow, rajska plaza, zołwie Caretta Caretta) • Pamukkale – niewiarygodne wapienne tarasy • Rodos – ekstra wycieczka na wyspe Grecka. Jestesmy bardzo zadowoleni ze znaleźliśmy Pania i ze pomogla nam Pani z załatwieniem wszystkich wycieczek po wyjątkowo niskich cenach w porównaniu do innych biur. Wasze biuro powinno być bardziej rozreklamowane. Pozdrawiamy serdecznie i na pewno jak kiedyś wrócimy do Turcji odwiedzimy KLS VOYAGES

Jarosław Łasiewicki, Facebook

Biuro prowadzone przez bardzo miłą polską panią Dorotę z sympatycznym tureckim mężem. Ceny 2 razy niższe niż u rezydenta w hotelu. Kupując 2 wycieczki, hamam gratis. Piękna mapka Bodrum i katalogi w prezencie

Michał Miguel, Trip Advisor

Jakość i profesjonalizm zwłaszcza w moim przypadku bo z okolicy Didim, Polecam każdemu kto chce fachowej i rzetelnej obsługi.

Sławomir Wolniak, Facebook

Świetnie, wszystko sprawnie. Polecam. Bylismy na dwoch wycieczkach było rewelacyjnie! Mamy porównanie odbylismy jedną wycieczkę od innego organizatora – nie umywa się! Wzór do naśladowania

Klaudia Łakomska, Facebook

Właśnie wróciłam z Turcji Gumbet Hotel ISIS byłam z rodziną i znajomymi, byliśmy na 3 wycieczkach (Pamukale, jeep safari, park wodny) organizowanych przez KLS VOYAGES znajomi byli dodatkowo na rejsie statkiem po 5 zatokach. Polecam na 100%. Przesympatyczne małźeństwo pomocne i otwarte na klienta PRZYSTĘPNE CENY TURCJA CUDNY I PÌĘKNY KRAJ Z ŹYCZLIWYMI LUDŹMI NA PEWNO WRÓCĘ MOŹE ZA ROK POZDRAWIAM

Agnieszka Iwona Przędziuk, Facebook

Bardzo dobry organizator wycieczek, świetne podejście do turysty, dobrze przygotowana pani pilot. Polecam

Damian, HolidayCheck

Właśnie wróciłam z pobytu w Bodrum. Naprawdę wspaniałe wakacje. Wycieczki zorganizowałam sobie w biurze KLS. Wspaniała obsługa i organizacja. Spisali się na piątkę. Gorąco polecam.

Marlena, HolidayCheck

Polecamy p. Dorotę i jej biuro!!! Pełna profeska, miły i natychmiastowy kontakt mailowy jeszcze w Polsce – bez problemu p. Dorota doradziła nam konkretne wycieczki i ustaliliśmy ich grafik (rejs, Dalyan i Pammukale). Jak było ustalone autokar czekał o ustalonej godzinie pod hotelem i co najważniejsze nie musieliśmy wpłacać żadnej zaliczki jak w innych biurach przy rezerwacji z Polski. Zapłaciliśmy za całość przed wejściem na statek gdzie czekała na nas elegancka koperta z nazwiskiem i biletami na pozostałe wycieczki. Organizacja na medal a wycieczki wspaniałe Gorąco polecamy! Pozdrawiamy

Iza i Krzysztof Świńczak, Facebook

Potrzebujesz więcej informacji