Delfinarium Bodrum

Delfinarium Bodrum, pływanie z delfinami i pokaz delfinów

Pływanie z delfinami, to skryte marzenie niejednego człowieka. Właśnie w Delfinarium Bodrum istnieje możliwość jego realizacji. Pływanie z delfinami organizujemy codziennie. Pływa się indywidualnie ze swoim delfinem. Można go nakarmić, pogładzić i pocałować. Czas pływania, to około 5-6 minut. Pływanie odbywa się w morzu, w specjalnie wydzielonym do tego akwenie. Dla osób słabo pływających, dostępne są kapoki. Dzieci do lat czterech, mogą pływać wraz ze swoim rodzicem. Dzieci starsze pływają pod okiem profesjonalnego instruktora.
Pływanie z delfinami, to niezapomniane przeżycie z domieszką adrenaliny. Na miejscu jest możliwość wykupienie płytki ze zdjęciami. Dla rodzin z dziecmi i nie tylko, organizowany jest także pokaz delfinów. Przez 45 minut, można podziwiać umiejętności i sztuczki tych niesamowitych zwierząt. Delfinarium Bodrum jest usytuowane 20 km od centrum Bodrum.

OSOBA DOROSŁA

80 € • 30 €

PŁYWANIE • POKAZ

DZIECI 7-12 LAT

80 € • 30 €

PŁYWANIE • POKAZ

DZIECI 0-6 LAT

BEZPŁATNIE

PŁYWANIE • POKAZ

SZCZEGÓŁY WYCIECZKI DELFINARIUM

Delfinarium Bodrum • Pływanie z delfinami

Codziennie

▼ WLICZONE W CENĘ

 ■   Transfer do Delfinarium i z powrotem

▼ NIEWLICZONE W CENĘ

 ■   Zdjęcia

▼ WARTO ZABRAĆ

 ■   Strój kąpielowy i ręcznik

 ■   Pieniądze

 ■   Aparat fotograficzny na pokaz

▼ DODATKOWE INFORMACJE

POKAZ DELFINÓW ODBYWA SIĘ W ŚRODĘ I SOBOTĘ Na wycieczkę zapewniamy transfer z i do hotelu Obejmuje on cały półwysep Bodrum W czasie pływania jest zakaz fotografowania Na miejscu za opłatą jest możliwość kupienia płytki ze zdjęciami zrobionymi przez fotografa Na pokazie można filmować i fotografować Osoba towarzysząca, nie pływająca z delfinem, płaci za transfer 20 euro

PROMOCJA !

Więcej wycieczek z Bodrum