Bodrum z lotu ptaka, zamek w bodrum, bodrum city tour

Bodrum city tour

Bodrum city tour i brama Myndosa

Bodrum city tour i tradycyjny bazar

Bodrum City Tour, to kilkugodzinna wycieczka po najciekawszych i wartych odwiedzenia zakątków miasta Bodrum. Bodrum City Tour odbywa się w godzinach popołudniowych. Wycieczkę po Bodrum rozpoczynamy od odbioru naszych klientów z hoteli rozlokowanych na całym półwyspie Bodrum, zapewniając im wygodny i klimatyzowany transport.

Podczas naszej wycieczki, odwiedzimy najważniejsze i najpopularniejsze atrakcje miasta pod opieką polskiego przewodnika. Pierwszym punktem wycieczki jest słynna Brama Myndos. Przez te obronne mury miejskie przeniesiemy się w czasie, poznając historię tego urokliwego miejsca. To właśnie mury i Brama Myndos chroniły antyczny Halikarnassos przed atakiem wroga. Następnym punktem wycieczki Bodrum City Tour jest wizyta w starożytnym amfiteatrze. Stąd rozlega się piękny widok na zamek św. Piotra i port jachtowy w Bodrum.

Tutaj zanurzymy się w atmosferze antycznego świata. Obecnie co roku w tym to amfiteatrze odbywają się koncerty słynnych piosenkarzy tureckich.

Dodatkową atrakcją naszej wycieczki jest postój na słynnym wzgórzu z wiatrakami. Znajduje się ono w dzielnicy Bardakçı. Stąd mogą Państwo podziwiać panoramę miasta Bodrum i panoramę dzielnicy Gümbet. Przy dobrej pogodzie widoczna jest stąd również grecka wyspa Kos.

Po tych niezapomnianych doświadczeniach udamy się do serca miasta Bodrum. Tutaj w samym centrum damy Państwu wolny czas, który można przeznaczyć na zwiedzanie lub na zakupy w lokalnych sklepikach. Fani “oryginalnych” podróbek mogą udać się na tradycyjny,turecki bazar,który znajduje się bardzo blisko centrum. Mogą też Państwo zanurzyć się w urokliwe pachnące jaśminem uliczki i mistyczne zakątki miasta. Osoby zainteresowane mogą samodzielnie zwiedzić zamek św. Piotra, który jest historycznym symbolem miasta Bodrum.

Na zakończenie naszej wycieczki spotykamy się w ustalonym wcześniej punkcie, skąd zabieramy naszych gości i bezpiecznie wracamy do ich hoteli. Naszym celem jest zapewnienie Państwu niezapomnianych przeżyć i wyjątkowej atmosfery podczas wizyty w Bodrum. W czasie naszej wycieczki zatrzymany się także w sklepiku z tureckim słodkościami gdzie będzie możliwość degustacji i zaopatrzenia się w popularne suweniry.

Amfiteatr w Bodrum city tour

OSOBA DOROSŁA

25 €

DZIECI

4 – 12 Lat

20 €

DZIECI

0 – <=3 Lat

BEZPŁATNY

SZCZEGÓŁY WYCIECZKI NA BODRUM CITY TOUR

Tradycyjny bazar Bodrum city tour
Zakupy bodrum city tour

Wtorek

  • Transfer z hotelu i do hotelu

  • Opieka polskiego pilota

  • Klimatyzowany środek transportu

  • Wygodne obuwie

  • Nakrycie głowy

  • Pieniądze na własne wydatki

  • Na wycieczkę zapewniamy transfer z i do hotelu. Transfer z hotelu obejmuje cały półwysep Bodrum

  • Dzieci (0-<=3) jadąc bezpłatnie siedzą z rodzicami

  • Podczas wycieczki city tour, zatrzymamy się w sklepie z tureckimi słodkościami i suwenirami

  • Wycieczka Bodrum city tour odbywa się przy frekwencji min. 10 osób