Jeep Safari w Bodrum

Jeep safari Bodrum.Wycieczka jeep safari w Bodrum.Jazda jeepami po górach, piękne widoki, tradycyjne wioski.

Jeep safari w Bodrum, przygoda i zabawa w jednym

Jeep safari, to idealna eskapada dla miłośników przyrody i natury. Jazda jeepami po górach, piękne widoki, tradycyjne wioski. Tak pokrótce można opisać tę wyprawe. Dla osób, które po raz pierwszy przyjechały do Turcji, jest możliwość bliższego poznania tutejszych mieszkańców i tureckich obyczajów. Przerwa na obiad, jest na małej wiosce, gdzie gospodarze przygotowują znane nam potrawy ale w swój tradycyjny sposób. Można z nimi porozmawiać i przyjrzeć się bliżej jak ludzie na wioskach mieszkają.
Spora część safari, to tak zwane off road. Czyli jazda po bezdrożach z dużą ilośćią kurzu. Oczywiśćie nie obejdzie sią bez wojny na wodę. Każdy zostanie wyposażony w butelkę z wodą i zacznie się polewanie i zabawa na całego. Podczas jazdy na polnych drogach, bardzo często można spotkać małe żółwie lądowe. Warto też zabrać aparat fotograficzny aby upamiętnić piękne widoki. Oczywiśćie jest też przerwa na plaży gdzie można skorzystać z kąpieli. Plaża jest kameralna i polożona z dala od hoteli. Można się tutaj odświeżyć i zrelaksować po pełnym wrażeń dniu.

OSOBA DOROSŁA

22 €

DZIECI 7-12 LAT

11 €

DZIECI 0-6 LAT

BEZPŁATNIE

SZCZEGÓŁY WYCIECZKI JEEP SAFARI

Jeep safari Bodrum.Wycieczka jeep safari w Bodrum

Jeep safari w Bodrum

Codziennie

▼ WLICZONE W CENĘ

 ■   Transfer z i do hotelu

 ■   Obiad

▼ NIEWLICZONE W CENĘ

 ■   Napoje

▼ WARTO ZABRAĆ

 ■   Nakrycie głowy

 ■   Wygodne obuwie

 ■   Strój kąpielowy i ręcznik

▼ DODATKOWE INFORMACJE

Obejmuje on cały półwysep Bodrum Dla klientów wypoczywających w okolicach Turgutreis, Yalikavak, Gumusluk i Akyarlar jest dodatkowa opłata za transfer

PROMOCJA !

Więcej wycieczek z Bodrum